airBaltic sāk sadarboties ar PayPal

0 komentāri

Interneta maksājumu pakalpojumu sniedzējs PayPal un Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic uzsākuši sadarbību un atklājuši SeatSale kampaņu, kuras laikā nebūs jāmaksā airBaltic naudas pārskaitījuma nodevas.

Kampaņa būs aktīva līdz 15. aprīlim. Līdz 30. aprīlim visiem klientiem, kuri pasūtīs lidojumu un apmaksās to, izmantojot PayPal pakalpojumu, nebūs jāmaksā airBaltic transakcijas nodevas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

SeatSale būs pieejama visiem airBaltic galamērķiem.

Minimālā iegādes cena klientiem netiek noteikta, vienīgais nosacījums ir iegādāties biļetes, izmantojot PayPal.

Jaunatklātā SeatSale kampaņa ir līdz šim lielākā airBaltic pārdošanas kampaņa.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas