Acer guvis četros gados pirmo gada peļņu

0 komentāri

Taivānas datoru ražotājs Acer Inc. pērn strādājis ar 1,79 miljardu Taivānas dolāru (51,5 miljonu eiro) tīro peļņu, salīdzinot ar 20,58 miljardu dolāru (601,2 miljonu eiro) zaudējumiem 2013.gadā, teikts trešdien publiskotajā kompānijas paziņojumā.

Tādējādi uzņēmums atgriezies pie peļņas gūšanas pēc iepriekšējos trīs gados ciestajiem zaudējumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Acer tirdzniecības apjoms pērn gan samazinājies par 8,5% – līdz 329,7 miljardiem dolāru.

Savukārt pagājušā gada ceturtajā ceturksnī kompānija strādājusi ar 654 miljonu dolāru peļņu, salīdzinot ar 7,63 miljardu dolāru zaudējumiem attiecīgajā ceturksnī 2013.gadā.

Acer izveidojis biznesa restrukturizēšanas grupu, lai īstenotu vairākas reformas un uzlabotu uzņēmuma finansiālo stāvokli.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas