74 gadu vecumā miris vīrs, kurš izgudroja e-pastu

0 komentāri

74 gadu vecumā miris viens no interneta pionieriem – Rejs Tomlinsons, kurš ieies vēsturē kā cilvēks, kas izgudroja e-pastu.

Kā vēsta BBC, ar ideju par elektronisku ziņu sūtīšanu no viena tīkla uz otru ASV programmētājs nāca klajā 1971. gadā. Tāpat viens no Tomlinsona jaunievedumiem bija @ simbols, kas mūsdienās ir kļuvis par standartu e-pastu sarakstē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savu pirmo e-pastu viņš nosūtīja, strādājot Bostonā kā inženieris kompānijā Bolt, Beranek and Newman. Šis uzņēmums spēlēja lielu lomu interneta agrīnās versijas Arpanet izstrādē. Vaicāts par pirmās ziņas saturu daudzus gadus vēlāk, Tomlinsons atzina, ka neatceras to un tā esot bijusi “pilnībā aizmirstama”.

Viņa darbs ir augsti novērtēts nozares profesionāļu vidū, un 2012. gadā Tomlinsons tika uzņemts Interneta slavas zālē. Tiek ziņots, ka 74 gadus vecais vīrs miris sestdien no sirdslēkmes.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas