68% viedtālruņu īpašnieku tos izmanto, lai ”sērfotu” sociālajos tīklos, atklāj aptauja

0 komentāri

Aptuveni 70% viedtālruņu lietotāju ierīci izmanto kā ceļvedi un meklējot aktuālo informāciju. Savukārt 68% ierīču īpašnieku tās izmanto, lai pārlūkotu sociālos tīklus, liecina KNOQ veiktās aptaujas dati.

Tikmēr 66% viedtālruņu īpašnieku visbiežāk tālruni izmanto adreses vai kādas iestādes darba laiku meklēšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

68% respondentu viedtālruņus izmanto, lai izmantotu sociālos tīklus – Draugiem.lv, Facebook, Twitter vai Instagram, atklāj KNOQ veiktā aptauja.

Ja cilvēki vēlas ko iegādāties, bet gala lēmums vēl nav pieņemts, internets ir tā vieta, kur 75% aptaujas dalībnieku meklējuši informāciju par konkrēto preci, 63% interesējušies par tuvāko tās pārdošanas vietu, bet 63% vēlējās atrast kontaktinformāciju veikalam. Savukārt 56% atzina, ka turpinājuši iepazīties ar uzņēmuma lapu, noskaidrojot, ko vēl tas piedāvā.

Arvien biežāk viedtālruņus izmanto arī pirkumu veikšanai. 19% respondentu atzina, ka ir veikuši pirkumus, izmantojot telefonu, jo vairs neredz īpašu atšķirību funkcijās, ja ir jāizvēlas starp viedtālruni vai datoru.

Interesanti, ka 62% aptaujas dalībnieku atzina, ka labprāt saņemtu kādu aktuālu informāciju par precēm un pakalpojumiem, laikā, kad atrastos tuvumā konkrētajai vietai, kur tos var iegūt. Īpaši cilvēki reģionos atzīst, ka piedāvājums Rīgā, viņiem nav saistošs, ja tajā mirklī atrodas citur. Savukārt, kad atrodas kāda veikala tuvumā Rīgā, reti zina, kādi ir īpašie piedāvājumi, līdz ar ko arī nav iespējams tos izmantot. Līdz ar to aptaujas dati ļauj secināt, ka cilvēkiem svarīgi iegūt informāciju par konkrētiem piedāvājumiem tikai tad, kad viņiem ir reāla iespēja tos izmantot.

”KNOQ ir lietojumprogramma, kas ziņo, – ienāc uz pusdienām, kafija par brīvu, un esmu blakus tieši šai kafejnīcai – tas ir noderīgi,” tā to raksturo paši aplikācijas izveidotāji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas