3D printeri ir nieks, nākotne pieder citai tehnoloģijai

0 komentāri

Kāda ASV kompānija paziņojusi, ka 3D printeri ir pārāk lēni un to radītās detaļas nav pietiekami izturīgas. Uzņēmums nācis klajā ar kādu citu tehnoloģiju, kas viengabalainas detaļas izgatavo simt reižu ātrāk nekā 3D printeri.

Tehnoloģijas nozīmē to, ka šķidram plastikātam noteiktās vietās un intensitātē tiek pievadīts skābeklis un gaisma. “Līdz ar to gluži kā no burvju akas no īpašās iekārtas tiek izvilkta ārā gatava detaļa,” smaida LNT 900 sekunžu tehnoloģiju un zinātnes ziņu vadītājs Ilmārs Roķis.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas