Vai DISPLIO izdosies atkārtot AirDog veiksmi KickStarter?

0 komentāri

Draugiem grupas produkts DISPLIO cer atkārtot cita latviešu radītā produkta – bezpilota lidaparāta AirDog – veiksmi, piesaistot līdzekļus ražošanas uzsākšanai pūļa finansējuma piesaistes vietnē KisckStarter.

Patlaban, kad līdz finansējuma piesaistīšanas beigām atlikušas 15 dienas, vietnē KickStarter DISPLIO masveida ražošanas uzsākšanai līdzekļus ziedojuši 603 cilvēki. Piesaistītā naudas summa – teju 82 tūkstoši ASV dolāru. Pirmajās desmit dienās DISPLIO savāca vairāk nekā 67 tūkstošus ASV dolāru.

Ideja par DISPLIO izveidi Draugiem grupā radās aptuveni pirms pusgada, un masveida ražošanu tiek plānots uzsākt aprīlī.

Draugiem grupas radītā DISPLIO ir neliela ierīce, uz kuras pielāgojamā ekrāna nonāk tā lietotājam svarīgi paziņojumi. Nelielā iekārta darbojas bezvadu WiFi vidē un pastāvīgi pārbauda viedtālruni, lai pārliecinātos, ka svarīgākie paziņojumi tiktu pamanīti. Tajā parādās laikapstākļi, logrīki, kalendāra ieraksti, e-pasta vēstules un jaunumi no sociālajiem tīkliem.

Jau ziņojām, ka latviešu izstrādātā bezpilota lidaparāta AirDog finansējuma piesaistes vietnē Kickstarter savākto līdzekļu apmērs 40 dienu laikā pārsniedza viena miljona ASV dolāru slieksni.

Vai Tu domā, ka DISPLIO izdosies sasniegt tikpat labu rezulātu?

Rezultāti:
42%

37%

21%

Nav ne jausmas

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas