Swedbank aplikācijā naudu var pārskaitīt neievadot kodu no kodu kartes vai kalkulatora

0 komentāri

Palielinoties mobilās aplikācijas lietojumam, Swedbank turpina ieviest jaunus risinājumus, kas klientam ļauj lietot banku mobilajā telefonā. Tagad Apple un Android viedtālruņu lietotāji, izmantojot Swedbank mobilās aplikācijas Beta versiju, var nosūtīt nelielas naudas summas saviem saņēmējiem no definēto un pēdējo veikto maksājumu saraksta, iztiekot bez kodu kartes vai kalkulatora.

Jaunais pakalpojums būs noderīgs daudzās dzīves situācijās, piemēram, nosūtot bērnam kabatas naudu, sadalot rēķinu restorānā vai savācot naudu kopīgai dāvanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai sāktu lietot šo iespēju, ir jāielādē vai jāatjauno bezmaksas Swedbank internetbankas aplikācija savā telefonā, tad vienu reizi jāautorizējas aplikācijā ar kodu karti vai kalkulatoru un tās uzstādījumos jāaktivizē pakalpojums Naudas sūtīšana. Pēc tam jebkurā vietā un diennakts laikā, kur vien darbojas mobilais telefons un ir piekļuve internetam, cilvēkiem no sava maksājuma saraksta varēs nosūtīt līdz 30 eiro vienā reizē. Mēnesī, izmantojot jauno pakalpojumu, var nosūtīt līdz 150 eiro.

Īpašais bezmaksas iepazīšanās periods nelielu naudas summu sūtīšanai, neizmantojot koda karti vai kalkulatoru, starp Swedbank kontiem turpināsies līdz 2015.gada 1.martam. Pēc tam tiks ieviesta neliela abonēšanas maksa – 0,07 eiro par vienu naudas sūtījumu. Savukārt maksa par naudas sūtīšanu uz citu banku paliek nemainīga un tie ir 0,36 eiro par vienu pārskaitījumu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas