Skolēni saņem jaunākās tehnoloģijas, tostarp planšetdatorus

1 komentārs

Piecu Latvijas skolu skolēni jauna tehnoloģiju projekta ietvaros saņēmuši jaunākās tehnoloģijas, kas turpmāk tiks izmantotas mācību procesā.

Projekta autori uzskata, ka tehnoloģijas radīs skolēnos lielāku vēlmi iesaistīties mācību procesā, kā arī labāk palīdzēs izprast mācību vielu.

Kristīne Žilde-Krēvica, TV3 Ziņas:

Šodien šķita, ka dāvinātāji planšetdatorus atdeva gandrīz vai ar skaudību, ka pašiem skolas laikā nebija iespējas matu, koka lapu vai dzīvnieku pietuvināt līdz šūnu līmenim. Ir tiešām apbrīnojami, cik tālu nonākuši jaunā skolu satura ražotāji. Jautājums vien, vai mūsu izglītības sistēma ir gatava to paņemt pretī? Tāpat īsti nav zināms, kas notiks ar bērnu rokrakstiem, jo papīrs un pildspalva šai sacensībā zaudē.

Jaunākās tehnoloģijas skolēniem tika piešķirtas inovāciju projekta Gatavi rītdienai! ietvaros. Tas tiek realizēts ar kompāniju Microsoft Latvia un Latvijas Mobilais telefons (LMT) atbalstu. Gatavi rītdienai! ir daļa Microsoft, LMT un sadarbības partneru – SIA Corinth, SIA be3D, Izglītības metodiskās laboratorijas, Izglītības iniciatīvu centra, SIA SEBIT un pilotskolu pašvaldību – realizēta projekta Tehnoloģiju jēgpilna izmantošana mācību procesā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • gabriels
    0

    gabriels

    Laba ideja vienīgi vai tas nekaitē veselībai.Un no kurienes tika ņemta nauda

    17.11.2014 20:11

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas