Radīta tehnoloģija, kas palīdz pieskatīt suņus un kaķus, kamēr saimnieka nav mājās

0 komentāri
Radīta tehnoloģija, kas palīdz pieskatīt suņus un kaķus, kamēr saimnieka nav mājās
Foto avots : Petzi

Moderno tehnoloģiju ražotāji nav aizmirsuši par četrkājainajiem draugiem un ir izdomājuši, kā mīluļus pieskatīt, izkustināt un pat iedot kādu našķi, saimniekiem nemaz neatrodoties mājās.

Vai kādreiz esat domājuši, ko dzīvnieki dara, kad neesat mājās? Viedtālrunis un neliela īpaša ierīce ir viss, kas nepieciešams, lai to noskaidrotu! Petzi aplikācija un kamera ļauj sarunāties ar dzīvniekiem, uzņemt fotogrāfijas un pat iedot našķus, lai arī, cik tālu no četrkājainajiem draugiem jūs atrastos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Kad neesmu mājās, man parasti ļoti pietrūkst manu mājdzīvnieku. Tas ir brīnišķīgi, ka varu arī attālināti sekot viņu gaitām un sarunāties. Iespēja iedot našķīti vispār ir fantastiska!” saka suņa saimniece Anna.

Šī ir tikai viena no kompānijas Pet tech inovācijām, kas radītas, lai atvieglotu saimnieku rūpes par saviem mīluļiem. Vēl radīta GPS kakla siksna, kas viedtālruņa kartē uzrāda, kur mīlulis atrodas. Tas ļauj četrkājainos draugus pieskatīt, dodoties pastaigās, un viegli atrast noklīšanas gadījumā. Turklāt kakla siksna arī atvieglo rūpes par dzīvnieka veselību un labsajūtu – tā monitorē un uzglabā datus par suņa fizisko aktivitāti un miega daudzumu.

Izveidotas arī dažnedažādas citas tehnoloģijas – iespēja dzīvniekam pašam, piespiežot pogu, piezvanīt saimniekam un pat parādīties ekrānā. Ierīces, kas spēlējas ar mājas palikušajiem mīluļiem un pat tehnoloģija, kas ļaujot dzīvniekiem runāt cilvēka balsī…

Lai arī tehnoloģijas nenoliedzami padara mīluļu un saimnieku ikdienu aizraujošāku, eksperti atgādina – līdzīgi, kā ar komunikāciju sociālajos tīklos, arī attiecībā uz dzīvniekiem jāatceras – virtuālā komunikācija nevar aizstāt realitāti. Un pašam dzīvniekam laimīgākie brīži vienmēr būs tie, kas pavadīti klātienē – līdzās savam saimniekam.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas