Pirms pārvākšanās uz jaunajām telpām ”TechHub” izrāda veco mājvietu Vecrīgā

0 komentāri

Oktobra vidū Latvijas start-up koprades telpas ”TechHub Riga” no Šķūņu un Kaļķu ielas Vecrīgā tiks pārceltas uz plašāku ”mājvietu” Līvu laukumā, stāsta ”TechHub Riga” pārstāve Inese Mūrniece. Kamēr tas vēl nav noticis, portāls Skaties.lv piedāvā Tev ielūkoties pašreizējās kopā strādāšanas telpās, kurās patlaban darbojas 70 cilvēki.

Pašreizējo ”TechHub Riga” telpu Kaļķu ielā 15 un Šķūņu ielā 19 platība ir 500 kvadrātmetri, taču Līvu laukumā jaunie Latvijas tehnoloģiju uzņēmumi apdzīvos 800 kvadrātmetru plašas telpas Līvu laukumā, Kaļķu ielā 12/14.

Šobrīd ”TechHub Riga” biedru skaits ir 70, un viņi pārstāv kopumā vairāk nekā 30 Latvijas start-up uzņēmumus. Ievācoties jaunajās telpās, ”TechHub” varēs palielināt biedru skaitu līdz 150.

”Vecās telpas kļuvušas par šauru, un uzskatām pārvākšanos par nozīmīgu turpinājumu, lai palīdzētu Latvijas start-up videi attīstīties. Jaunajās telpās, kuru oficiālā atklāšana paredzēta 21. novembrī, būs kopdarbības telpas, sapulču telpas, īpašas komandu telpas, virtuve, terase un internets,” Skaties.lv stāstīja I. Mūrniece.

Lūk, kā pašlaik izskatās ”TechHub” telpas Vecrīgā!

“TechHub Riga” tika izveidots 2012. gadā kā nodibinājums. “TechHub Riga” darbojušies tādi start-up uzņēmumi kā “Infogr.am”, “Froont”, “Cobook”, “Fastr Books” un “Sellfy”. Nodibinājuma valdi veido brīvprātīgie, un tās sastāvā ir Gunārs Grundštoks, Māris Daģis, Ernests Štāls, Andris K. Bērziņš, Anna Andersone un Viesturs Sosārs.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas