Latvijā notiks finanšu jomas start-up konkurss; pieteikšanās vēl četras dienas!

0 komentāri

Vēl četras dienas start-up uzņēmumi, kas veido produktu vai pakalpojumu finanšu nozarē, var pieteikties dalībai konkursā Rietumu Fintech Challenge by TechHub Academy. Konkursa galvenā balva ir 5000 eiro finansējums savas idejas attīstīšanai.

Konkurss notiks 28. aprīlī, un pieteikšanās ir iespējama līdz 3. aprīlim. Pieteikties var te!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Konkursā izvēlētie dalībnieki varēs saņemt individuālas biznesa konsultācijas, prezentēt savu ideju žūrijai, kā arī cīnīties par galveno balvu – 5000 eiro. Naudas balvu nodrošina konkursa galvenais partneris Rietumu banka.

Rietumu Fintech Challenge var pieteikties visi start-up, kas attīsta produktu vai ideju finanšu jomā, neatkarīgi no tā, kādā attīstības fāzē šobrīd start-up atrodas.

Kā norāda konkursa rīkotāji, mūsdienās pieaug nepieciešamība pēc jauniem problēmsituāciju risinājumiem. ”Šī tendence iet roku rokā arī ar finanšu sektoru, un tādi start-up kā TransferWise no Igaunijas un Holvi no Somijas ir pierādījuši, ka reģionā ir gana daudz ideju, kas piedāvā uzlabot sektora darbību,” norāda konkursa rīkotāji.

Konkursa mentoru vidū ir Rojs Vella, Vella Ventures Ltd. vadītājs un Stenfordas Biznesa skolas absolvents, Jevgēņijs Djugajevs, Rietumu Bankas viceprezidents, Viesturs Sosārs, Real Sound Lab vadītājs un biznesa eņģelis, Aigars Mačiņš, Microsoft tehnoloģiju evaņģēlists, Kārlis Andersons, Eegloo Business Lab biznesa attīstības vadītājs, Jevgēņijs Kazanins, Bondora mārketinga vadītājs, un citi.

Konkursa laikā jaunie uzņēmēji varēs uzklausīt mentoru padomus, bet beigās – prezentēt savas idejas, ambīcijas un produkta vai pakalpojuma konkurētspēju žūrijai.

Starp žūrijas pārstāvjiem ir Rojs Vella, Renats Lokomets, Rietumu Bankas vecākais viceprezidents, Māris Daģis, Sellfy līdzdibinātājs un vadītājs, un Brendons Mērfijs, Rietumu Bankas valdes loceklis.

Rietumu Fintech Challenge by TechHub Academy organizētājs ir nodibinājums TechHub Riga. Tajā patlaban darbojas vairāk nekā 30 start-up, un tā ir pirmā un patlaban arī lielākā IT un tehnoloģiju jaunuzņēmumu koprades telpa Latvijā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas