Jaunais TechHub Riga vadītājs: Gribam radīt mūsu pašu veiksmes stāstu

0 komentāri
Jaunais TechHub Riga vadītājs: Gribam radīt mūsu pašu veiksmes stāstu
Foto: Ilona Morozova, speciāli Skaties.lv

”TechHub Riga mērķis ir radīt mūsu pašu veiksmes stāstu. Jau pašlaik ar uzņēmumiem Cobook un Infogr.am stāstiem esam tam pietuvojušies,” portālam Skaties.lv stāstīja jaunais kopā darbošanās vietas TechHub Riga valdes priekšsēdētājs Ernests Štāls.

Jau ziņojām, ka pagājušajā nedēļā ilggadējais TechHub Riga valdes priekšsēdētājs un organizācijas līdzdibinātājs Andris K. Bērziņš pameta amatu un viņa vietā stājās līdzdibinātājs un uzņēmuma Reach.ly vadītājs Ernests Štāls. A. K. Bērziņš pauda, ka turpmāk vēlas vairāk pievērsties savu uzņēmumu attīstīšanai.

Runājot par saviem mērķiem TechHub Riga valdes priekšsēdētāja amatā, E. Štāls sacīja, ka Latvijā jārada savs veiksmes stāsts, un augsts potenciāls kļūt par tādiem ir, piemēram, uzņēmumiem Froont, Sellfy, Fastr un Funderful.

”Mūsu tuvākā laika prioritāte ir pilnvērtīgi apdzīvot jaunās telpas. Vēl joprojām te ir brīvas vietas un meklējam tām iedzīvotājus. Paralēli notiek aktīva darbība pie TechChill Baltic pasākuma organizēšanas, kas notiks 10. februārī un vienkopus aicinās iesācējuzņēmējus no Skandināvijas, kā arī citus dalībniekus no visas pasaules. Šogad arī šo pasākumu esam nolēmuši pacelt citā līmenī,” sacīja E. Štāls, komentējot organizācijas tuvākā laika plānus.

Tāpat ”turpmākajos gados TechHub Riga turpinās veicināt digitālo start-up vides attīstību sadarbībā ar privāto un ar valsts sektoru”, sacīja E. Štāls.

Jau ziņots, ka TechHub Riga vadības maiņa tapa zināma līdz ar organizācijas ievākšanos jaunās telpās Vecrīgā, Kaļķu ielā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas