”Google” gatavojas piedāvāt savus tiešsaistes servisus arī bērniem

0 komentāri

13 gadi ir vecums, kad cilvēks var pats kļūt par ”Google” tiešsaistes servisu lietotāju, iegūstot ”Google” kontu, e-pastu utt. Tā gan ir oficiālā versija, bet realitātē bērni arvien agrāk iemācās iebakstīt paroli savā viedtālrunī un tad jau visi ceļ ir atvērti. Arī tie, par kuriem vecāki un amatpersonas nav diez ko augstās domās.

Tiek ziņots, ka ”Google” grasās oficiāli piedāvāt savus tiešsaistes servisus arī jaunākiem bērniem. Tas sevī ietvertu jaunā cilvēka konta saistīšanu ar vecāku ”Google” kontiem, kā arī apgraizītu dažādu servisu versijas. Viens no lielākajiem ļaunumiem varētu būt ”YouTube” saturs, kas nekā nav ierobežojams, jo viss atduras pret satura izvietotāja godaprātu. Ir grūti iedomāties, pēc kādiem kritērijiem ”Google” spēs ierobežot ”YouTube” saturu un tas, visticamāk, pašiem mazākajiem tiks liegts.

Tas pats attiecas arī uz citiem tiešsaistes servisiem. ASV ”Google” nākas saskarties arī ar likumu, kas nosaka daudz plašākus ierobežojumus datiem, kādus uzņēmumi var iegūt no bērniem. Turklāt pastāv divu veidu iespējas izveidot savu ”Google” kontu – datorā tiek pieprasīts norādīt lietotāja vecumu, bet Android viedierīces iestatīšanas laikā izveidotais ”Google” konts neko tādu nevaicā.

Protams, ”Google” acīs bērni ir potenciālais tirgus, kuru var vienkārši zaudēt ”Apple” ar bērnu vidū tik izplatītajiem ”iPod” un ”iPad”.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas