Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Zinātne un tehnoloģijas

7 fakti par vienu no pasaules populārākajām videospēlēm pasaulē – “League of Legends”

7 fakti par vienu no pasaules populārākajām videospēlēm pasaulē - "League of Legends"

Jau šajā nedēļas nogalē Polijā, Katovicē noskaidrosies pasaules labākie “League of Legends” spēlētāji, turklāt to visu varēsiet vērot tiešraidē portālos Skaties.lv un TVPlay. Bet pirms tam piedāvājam nelielu ceļvedi par to, kas tā īsti ir par spēli, kā arī iepazīstināsim ar komandām, kas kvalificējušies izšķirošajām cīņām.

Pirmo reizi Latvijā un HD kvalitātē! “Intel Extreme Masters” pasaules čempionāts TIEŠRAIDĒ portālos Skaties.lv un TVPLay

Pirmo reizi Latvijā un HD kvalitātē! "Intel Extreme Masters" pasaules čempionāts TIEŠRAIDĒ portālos Skaties.lv un TVPLay 6

Ja šajā nedēļas nogalē Polijas pilsētā Katovicē uz čempionātu “Intel Extreme Masters” pulcēsies planētas labākie “geimeri”, lai sacenstos par prāvu naudas summu, spēlējot “League Of Legends”, “Counter-Strike: Global Offensive” un “StarCraft II”. Un mums tev ir labas ziņas – to visu tiešraidē translēs portālos Skaties.lv un TVPlay, turklāt HD kvalitātē!

Latviešu astronomijas pētnieks atklāj 48 jaunus Saules sistēmas asteroīdus

Latviešu astronomijas pētnieks atklāj 48 jaunus Saules sistēmas asteroīdus 1

Šonedēļ bez liela pompa tika sadalītas ”Gada balvas zinātnē”, lai gan aizvadītajā gadā Latvijas zinātnieku uzrādītie sasniegumi ir tiešām izcili un daudzi no tiem atstāj iespaidu uz pētniecības jomu visā pasaulē. Mūsu nākamais stāsts par astronomijas pētnieku Ilgmāru Eglīti, kuram izdevies atklāt 48 jaunus asteroīdus Saules sistēmā.

Vai tu zini, kas ir lokanu magnētisko stīgu modelēšana un sintēze? Zinātniekiem par to pasniedz balvas!

GADA BALVA ZINĀTNĒ! Vai tu zini, kas ir lokanu magnētisko stīgu modelēšana un sintēze? Zinātniekiem par to pasniedz balvas!

Šī gada 14.februārī tika godināti 11 aizvadītā gada nozīmīgāko zinātnes sasniegumu autoru un autoru kolektīvi Latvijā. Kopumā Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) izvērtēja vairāk nekā 50 iesniegtos priekšlikumus dažādās zinātņu nozarēs. Par pētījumu “Lokanu magnētisko stīgu modelēšana un sintēze” balvu saņēma LZA akadēmiķis Andrejs Cēbers un Dr.phys. Kaspars Ērglis.