Ventbunkeram budžetā ir nauda, lai pirktu airBaltic

0 komentāri

Šonedēļ Ventbunkers valdes locekļi kārtējo reizi mēģināja uzzināt, kā var tikt pie Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic akcijām. Tiesa gan, ne pie kā konkrēta sarunas Satiksmes ministrijā neesot novedušas, ziņo Urmass Kanāls.

Viņi gribējuši uzzināt, kam pirmajiem jānosauc cena – viņiem vai kompānijai airBaltic. Ventbunkers pārstāvji gan nenorādīja, cik akciju viņi ir gribējuši un cik lielu daļu aviokompānijā viņi gribētu dabūt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turklāt igauņu spiegam Urmasam Kanālam izdevies noskaidrot, ka kompānijai Ventbunkers ir atvēlēti līdzekļi, ko ieguldīt kompānijā airBaltic.

Ventbunkera valdes locekļi esot parakstījušies par slepenību – proti, ka viņiem ļauj uzzināt kaut ko vairāk par aitBaltic finanšu rādītājiem, bet viņi par to citiem nesaka. Tikmēr Urmass Kanāls zina, ka Ventbunkera padomes priekšsēdētājs, saimnieks, Rūdolfs Meroni neesot sajūsmā par šādu Ventbunkers ieguldījumu, jo šo naudu labprātāk novirzītu citos Ventspils uzņēmumos.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas