Vēl divus gadus latvieši par darbu Lielbritānijā var neuztraukties, mierina vēstnieks

1 komentārs

Lielbritānijas iedzīvotāji ir atdevuši savas balsis par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES). Tas izraisījis plašu rezonansi starptautiskajā sabiedrībā. Vieni steidz izteikt nožēlu, citi pauž prieku un apsveic britus ar šādu lēmumu. Tikmēr izskanējušas bažas par to, kas notiks ar Lielbritānijā strādājošajiem imigrantiem, tostarp arī latviešiem.

Lielbritānijas vēstnieks Apvienotajā Karalistē Andris Teikmanis intervijā Urmass kanālam atzina, ka šis referendums tuvākos divus gadus neietekmēs Lielbritānijā strādājošos imigrantus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Referenduma rezultāts pagaidām arī neietekmē britu salās mītošo latviešu statusu.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • UN
    +1

    UN

    KO VAR ATKAL BAIDIT ..VNK RIEBJAS DIVUS DIVUS GADUS ,,,DA TE 25 GADUS BEZ DARBA UN VEL TIK 3XPA 25 DARBA NEDABUT ,IZPOSTIJAT VISU ....

    24.06.2016 20:58

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas