“Vai Vējonis bija “ierāvis” vai selfijus pārfočējies?” Urmass Kanāls neizpratnē par prezidenta izvēli – Kučinski

0 komentāri

“Nezinu, vai tas prezidents bija “ierāvis” vai feisbukā selfijus pārfočējies, bet nu starp diviem pīpmaņiem – Šadurski un Kučinksi – izvēlējās Māri Kučinski,” pagalam lielā neizpratnē ir portāla Skaties.lv uzticamais igauņu spiegs Urmass Kanāls.

Kādēļ draudzīgās kaimiņvalsts Igaunijas spiegs ir tik sašutis par šādu izvēli?

“Kučinskis neprot nedz angliski runāt, ir Lemberga partijas apvienības deputāts un vēl – viņš ir Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektors. Tātad – cilvēks, kas kalpo reizē Ušakovam, Lembergam, Jūrmalas Truksnim, Rēzeknes Bartaševičam un vēl dažiem labiem odioziem personāžiem,” galvu neizpratnē atliek vien nogrozīt mūsu igauņu draugam…

Tajā pašā laikā Urmass Kanāls norāda, ka ieiešana valdībā Kučinskim varētu būt arī tāds “drusku personīgs jautājums”. Proti, valdības preses dienestu līdz šim vadīja Māra Kučinska sieva Laine. Viņa tā īsti nevarēja sastrādāties ar Valsts kancelejas jauno vadītāju Mārtiņu Krieviņu, kas Laini turēja aizdomās par pārlieku lielu draudzību ar bijušo Valsts kancelejas vadītāju Elitu Dreimani. Tika panākts, ka Laine no amata aiziet.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ja Māris Krieviņš kļūs par valdības vadītāju – vai viņš piedos Krieviņam to, ka no amata tika padzīta viņa sieva Laine? Nezinu, nezinu…” prāto Urmass Kanāls.

Foto

Video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas