“Vai Vējonis bija “ierāvis” vai selfijus pārfočējies?” Urmass Kanāls neizpratnē par prezidenta izvēli – Kučinski

0 komentāri

“Nezinu, vai tas prezidents bija “ierāvis” vai feisbukā selfijus pārfočējies, bet nu starp diviem pīpmaņiem – Šadurski un Kučinksi – izvēlējās Māri Kučinski,” pagalam lielā neizpratnē ir portāla Skaties.lv uzticamais igauņu spiegs Urmass Kanāls.

Kādēļ draudzīgās kaimiņvalsts Igaunijas spiegs ir tik sašutis par šādu izvēli?

“Kučinskis neprot nedz angliski runāt, ir Lemberga partijas apvienības deputāts un vēl – viņš ir Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektors. Tātad – cilvēks, kas kalpo reizē Ušakovam, Lembergam, Jūrmalas Truksnim, Rēzeknes Bartaševičam un vēl dažiem labiem odioziem personāžiem,” galvu neizpratnē atliek vien nogrozīt mūsu igauņu draugam…

Tajā pašā laikā Urmass Kanāls norāda, ka ieiešana valdībā Kučinskim varētu būt arī tāds “drusku personīgs jautājums”. Proti, valdības preses dienestu līdz šim vadīja Māra Kučinska sieva Laine. Viņa tā īsti nevarēja sastrādāties ar Valsts kancelejas jauno vadītāju Mārtiņu Krieviņu, kas Laini turēja aizdomās par pārlieku lielu draudzību ar bijušo Valsts kancelejas vadītāju Elitu Dreimani. Tika panākts, ka Laine no amata aiziet.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ja Māris Krieviņš kļūs par valdības vadītāju – vai viņš piedos Krieviņam to, ka no amata tika padzīta viņa sieva Laine? Nezinu, nezinu…” prāto Urmass Kanāls.

Foto

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas