Urmass Kanāls: Vīrs, kas vadīja dzelzceļu, no igauņa gribēja daudz vairāk par pusmiljonu eiro

0 komentāri

Igauņu spiegs Urmass Kanāls nāk klajā ar ziņām no dzelzceļa – par vīru, kas līdz šim vadīja gan dzelzceļu, gan sliedi. Spiegs nācis uz pēdām ziņām, kur notikusi latvja un igauņa vienošanās lokomotīvju lietā un ka patiesībā dzelzceļa vīrs pieprasījis daudz brangāku summu.

Urmass Kanāls:

Stāsts no dzelzceļa – par vīru, kas līdz šim vadīja gan dzelzceļu, gan sliedi. Šis vīrs nesen tika paņemts ar pusmiljonu bagāžniekā. Vēl pirms kāda laika viņam bija dzimšanas diena, un to viņš svinēja pašā skaistākajā Latvijas pilī. Stāsts ir tāds, ka šajā dzimšanas dienā jubilārs bija saņēmis drosmi un savam labākajam draugam no Igaunijas vārdā O!O! pieprasījis 800 tūkstošus par to lokomotīvju lietu. Draugs no Igaunijas O!O! darījumam neesot uzreiz tā piekritis un esot radusies diskusija. Par rezultātiem precīzu ziņu nav. Taču, kā zināms, bagāžniekā 800 tūkstošu nebija – tur bija tikai pusmiljons… Tāds, lūk, mani mīļie latviešu draugi, jums stāsts no Igaunijas! Čau!

Foto:

Video!

Jau ziņojām – Skaties.lv uzsāk jaunu un intriģējošu ziņu ciklu par jaunumiem un interesanto, par ko citviet, iespējams, runā tikai kuluāros. Jautāsi, kas šīs ziņas vēstīs? Tici vai nē, bet tas ir igauņu spiegs, kas sevi lepni dēvē par Urmasu Kanālu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tieši tā, igauņu spiegs! Urmass neslēpj, ka viņam nekas nav svēts. Viņa dzīves moto ir Bez Tabu, un nu viņš ir nolēmis iznākt no skapja, lai bez kautrēšanās teiktu: ”Es esmu pirmais igauņu spiegs, kas runās par notiekošo Latvijā!”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas