Urmass Kanāls: Vīrs, kas vadīja dzelzceļu, no igauņa gribēja daudz vairāk par pusmiljonu eiro

0 komentāri

Igauņu spiegs Urmass Kanāls nāk klajā ar ziņām no dzelzceļa – par vīru, kas līdz šim vadīja gan dzelzceļu, gan sliedi. Spiegs nācis uz pēdām ziņām, kur notikusi latvja un igauņa vienošanās lokomotīvju lietā un ka patiesībā dzelzceļa vīrs pieprasījis daudz brangāku summu.

Urmass Kanāls:

Stāsts no dzelzceļa – par vīru, kas līdz šim vadīja gan dzelzceļu, gan sliedi. Šis vīrs nesen tika paņemts ar pusmiljonu bagāžniekā. Vēl pirms kāda laika viņam bija dzimšanas diena, un to viņš svinēja pašā skaistākajā Latvijas pilī. Stāsts ir tāds, ka šajā dzimšanas dienā jubilārs bija saņēmis drosmi un savam labākajam draugam no Igaunijas vārdā O!O! pieprasījis 800 tūkstošus par to lokomotīvju lietu. Draugs no Igaunijas O!O! darījumam neesot uzreiz tā piekritis un esot radusies diskusija. Par rezultātiem precīzu ziņu nav. Taču, kā zināms, bagāžniekā 800 tūkstošu nebija – tur bija tikai pusmiljons… Tāds, lūk, mani mīļie latviešu draugi, jums stāsts no Igaunijas! Čau!

Foto:

Video!

Jau ziņojām – Skaties.lv uzsāk jaunu un intriģējošu ziņu ciklu par jaunumiem un interesanto, par ko citviet, iespējams, runā tikai kuluāros. Jautāsi, kas šīs ziņas vēstīs? Tici vai nē, bet tas ir igauņu spiegs, kas sevi lepni dēvē par Urmasu Kanālu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tieši tā, igauņu spiegs! Urmass neslēpj, ka viņam nekas nav svēts. Viņa dzīves moto ir Bez Tabu, un nu viņš ir nolēmis iznākt no skapja, lai bez kautrēšanās teiktu: ”Es esmu pirmais igauņu spiegs, kas runās par notiekošo Latvijā!”

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas