Urmas ”exit poll”: aptaujātie briti atbalsta palikšanu ES

0 komentāri

Lielbritānijā, šodien, 23. jūnijā norit vēsturisks referendums par izstāšanos vai palikšanu Eiropas Savienībā (ES). Urmas kanāls, kas devies uz Lielbritāniju ziņot par referenduma gaitu, jau no agra rīta aptaujā vietējos iedzīvotājus, lai noskaidrotu viņu nostāju par Lielbritānijas dalību ES.

Urmas kanāls ziņo, ka Lielbritānijas pilsētiņā Mansfieldā vairums aptaujāto britu atbalsta palikšanu ES. ”Urmasa rīta eksitpols 10:5.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas