Saskaņa varas pārņemšanai Jūrmalā gatavo bijušo prezidenta amata kandidātu, ziņo Urmass Kanāls

0 komentāri

Partijas Saskaņa deputāts Sergejs Dolgopolovs, kurš tika virzīts kā Valsts prezidenta amata kandidāts iepriekšējās vēlēšanās, jau kādu brīdi ir partijas Saskaņa Jūrmalas nodaļas vadītājs. Igauņu spiegs Urmass Kanāls ziņo, ka viņš tiek gatavots, lai pārņemtu Jūrmalas mēra amatu.

Jāatgādina, ka tagad kūrortpilsētā Jūrmalā valda Gatis Truksnis – mērs no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS), kurš visiem bez izņēmuma atlaida 70% nekustamā īpašuma nodokļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pats Dolgopolovs sarunā ar Urmasu Kanālu gan sacīja, ka viņš pagaidām neplāno kandidēt Jūrmalas pašvaldības vēlēšanās. “Tas jautājums ir tīri teorētisks, pagaidām nav plānots,” sacīja pats Dolgopolovs.

Vaicāts par to, kādēļ viņš iecelts Jūrmalas nodaļas vadītāja amatā, Dolgopolovs sacīja, ka viņam bija jārisina organizatoriskas problēmas. “Mēs nolēmām, ka būtu labi, ja es tā mazliet stabilizētu situāciju,” sacīja Dolgopolovs.

Jūrmalā pašvaldību vēlēšanās kandidēs vēl kāds Saskaņas biedrs Aleksandrs Sokovskis, kas tagad ir apsaimniekošanas vadītājs Rīgas Centrāltirgū.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas