Lemberga dēlam jauna apsūdzība par naudas atmazgāšanu Māra Gaiļa projektā Ķīpsalā, atklājis Urmass Kanāls

1 komentārs

Prokuratūra ir uzrādījusi apsūdzību Aivara Lemberga dēlam Anrijam par nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju.

Proti, nelikumīgi iegūtā nauda ir ieguldīta Māra Gaiļa dzīvojamo māju projektā Ķīpsalā, un, ja tā ir patiesība, tas nozīmē tikai vienu – šīs ēkas nav vis Gaiļa, bet gan Lemberga īpašums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apsūdzība Lembergam junioram ir pavisam jauna – tā izvirzīta 2015. gada oktobrī par to, ka viņš slēpj Aivara Lemberga kukuļa izspiešanas rezultātā noziedzīgi iegūto līdzekļu izcelsmi un ieguldījis tos nekustamo īpašumu būvniecībā Ķīpsalā, izmantojot SIA Māris Gailis.

Kā liecina prokuratūras informācija, naudu Lembergs vecākais esot ieguvis, izspiežot kukuļus daļas divos uzņēmumos – SIA Puses un Ventk Company Limited. Pirmajai piederēja daļas uzņēmumā Latvijas Naftas Tranzīts, bet otrajai uzņēmumā Ventamonjaks. Kopumā ar Gaiļa starpniecību Lembergs ir legalizējis aptuveni miljonu eiro, ieguldot naudu divos SIA, kas īstenojuši Ģipša fabrikas rekonstrukciju.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

 • bet galvenais
  0

  bet galvenais

  Un viņus atmasko tie, kas paši ir sagrābušies pratu reibinosus naudas resursus, tie paši, kas tur savās rokās visu ASV federālo rezervi (kas nozīmē - spējīgi kontrolēt visu ASV valdību, karus) un kontrolē ES vadību un piem Merkeli imigrācijas jautājumā. Izķer saknē potenciālos konkurentus, lai nekur citur bagātība nevar veidoties izņemot vinu kabatās.
  Arvalstu miljonaru nežēlastībā ir nokļuvuši praktiski visi mūsējie laika gaitā.

  05.02.2016 11:41

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas