FOTO: spītējot Brexit, latvieši Anglijā trīs dienas svin Jāņus

2 komentāri

Kamēr Lielbritānijas pilsoņi devās pie vēlēšanu urnām, lai paustu savu nostāju Brexit jautājumā, latvieši Anglijā steidza svinēt tradicionālos Jāņus, – no Anglijas ziņo uzticamais igauņu spiegs Urmass Kanāls.

Ne tikai Lielbritānijā, bet arī citviet pasaulē latvieši turpina svinēt saulgriežus. Piemēram, svinības līdz 26. jūnijam turpināsies arī Dienvidvācijā, kur notiks Liepupes tautas nama amatierteātra brīvdabas izrāde “Īsa pamācība mīlēšanā” ar deju kopas “Trejdeksnītis” dalību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt sestdien Ņūdžersijā, ASV, interesenti varēs apmeklēt Jāņu ielīgošanu kopā ar Initu Āboliņu un Normundu Ķieti no mūzikas grupas “Lauku muzikanti” – to vadīs un apmeklētājus izklaidēs Dailes teātra un Liepājas teātra dziedošie aktieri.

Skaties FOTO no Anglijas – latvieši svin Jāņus!

Skaties video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Who i am
  0

  Who i am

  aptauretie mediji....kada vel spitesana....dullie....mes seit vienmer esam svinejusi un svinesim...neatkarigi nenoka....liels ''fuj'' topika drukatajam....vismaz par visrakstu

  04.07.2016 20:22

 • AB KPV
  0

  AB KPV

  pasākums bija super....no apmeklētajiem dzirdēju,ka biļetes pa dārgu,ka ar parkingu nebija izdomāts,ilgi bija mantas jānes uz pļavu,jo 2.500 biļetes un 12 traktoriņi ... kamoon, saņemās nākošā gadā nebāzt naudu kabatā,kā tas ir pieņemts Latvijas stilā :D ...19 foto..hm, man ir 448 bez braķiem...un vispār....apmeklējam pasakumus arī ja viņi nav līdz galam izdomāti.... tāpēc esam mēs,kas dod atsauksmes....paldies visiem..... :)

  28.06.2016 19:51

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas