Dūklavs kļuvis par Kremļa propagandas zvaigzni

6 komentāri

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pēc viņa, satiksmes ministra Ulda Auguļa un finanšu ministres Danas Rēznieces-Ozolas sarunas ar Krievijas premjerministra Dmitrija Medvedeva vietnieku Arkādiju Dvorkoviču ir kļuvis par īstu Krievijas mediju zvaigzni.

Beidzot, beidzot ir kāds saprātīgs latvietis, kas stiepj pretī Maskavas pastiepto draudzības roku, tā aptuveni 100 publikācijās raksta Krievijas valdībai draudzīgās avīzes un interneta izdevumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Sputņikņūz” slavēts gan Dūklavs par draudzības saišu stiprināšanu, tur aprakstīts, ko par sankcijām pret Krieviju domā Aivars Lembergs. Ja nebūtu Eiropas sankcijas pret Krieviju, tad Latvijas iekšprodukts būtu daudz augstākā līmenī, apgalvo Ventspils mērs.

Portāls rubaltic.ru stāsta, ka Rinkēvičs, kurš jau vienreiz sabojāja attiecības ar Krieviju, neielaižot Josifu Kobzonu, atkal grib iejaukties ZZS ministru darīšanās.

Populārais portāls Lenta.ru apgalvo, ka Latvijas premjerministrs Māris Kučinskis iestājas par tālākas Krievijas izolācijas bezperspektivitāti. ”Mēs visi cenšamies panākt Krievijas darbību prognozējamību. Tādēļ ilgākā perspektīvā Krievijas boikots nav izeja,” esot teicis Kučinskis. Lenta arī atsaucas uz kādu Zemkopības ministrijas ziņojumu, kurā rakstīts, ka embargo turpināšana līdz nākamajam gadam var radīt 250 miljonus eiro lielus zaudējumus zemniekiem un pārstrādātājiem.

Kāds tad ir sausais atlikums, retoriski jautā Skaties.lv īpašais korespondents un igauņu spiegs Urmass Kanāls?

Spriežot pēc Dvorkoviča izteikumiem Rīgā, šprotēm ierobežojumi varētu tikt atcelti. Oficiāli tās ievest Krievijā aizliedza nevis, atbildot uz Eiropas Sankcijām, bet gan, pamatojot ar benzopirēnu. Atkārtota Krievijas pārbaude Latvijas zivju pārstrādes rūpnīcās sākās vasaras vidū. Drīz tai jānoslēdzas. Ja nolems, ka šprotes Krievijas sanitārajām normām atbilst, ZZS ministri droši varēs šo jaunumu pasniegt, kā rezultātu slepenajām pārrunām restorānā.

Taču, tā kā no Latvijas puses sarunas neviens neprotokolēja, mēs pagaidām neuzzināsim, vai un ko Dvorkovičs pieprasīja kā cenu tirgus atvēršanai Latvijas produktiem un vai kāds prasībai piekrita.

Video

6 komentāri

TOP komentāri

 • agita
  +1

  agita

  Ar ko tad tirgosimies, ja ne ar Krieviju.....ES mūsu produkciju nevajag un ko darīt ražotājiem un uzņēmējiem....?

  28.08.2016 12:53

 • @LVANTIGLOBALIST
  0

  @LVANTIGLOBALIST

  Vai tad nav zināms ko dara ar kangariem !?

  28.08.2016 20:58

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas