Daudzinātā vācu investora vietā airBaltic, iespējams, naudu ieskaitīs kāds dāņu aviācijas fonds

0 komentāri

Vācu investors Ralfs Dīters Montāgs Girmess vēl joprojām nav samaksājis naudu par airBaltic akcijām, un “Latvijas valsts ar viņu auklēsies tā kā ar mazu bērnu,” ziņo uzticamais igauņu spiegs Urmass Kanāls.

Investoram dots laiks iemaksāt naudu līdz 31. martam, kad no viņa konta būtu jāienāk 52 miljoniem eiro. Kad tas notiks, Valsts kase iemaksās arī savu daļu airBaltic finansējuma papildināšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tomēr šķiet, ka Girmesa solītā nauda ienāks, taču – ne no paša Girmesa, bet no kāda solīda aviācijas fonda Dānijā – Nordic Aviation Capital,” zina stāstīt Urmass.

Šim fondam, vērtējot pēc apjoma, ir devītā vieta pasaulē, un vēl – aptuveni 250 lidmašīnas. Šai kompānijai esot pieredze arī sadarbībā ar airBaltic. 2010. gadā “Latvijas aviācijas pionieris” Bertolds Fliks ar šo fondu noslēdza līgumu par četru Bombardier lidmašīnu līzingu. 2013. gadā sadarbību turpināja arī Martins Gauss. Turklāt iespējams, ka šī sadarbība turpināsies arī turpmāk, jo dāņi varētu kļūt par starpnieku Bombardier lidmašīnu plānotajā piegādē airBaltic, gan arī, iespējams, par airBaltic akciju īpašniekiem. Savukārt Girmess šajā plānā tālāk vairs nefigurē.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas