airBaltic superinvestors Girmess jau ir kaut kur “noziedējis”, atklāj Urmass Kanāls

0 komentāri

Kamēr iedzīvotāju uzmanība ir pievērsta valdībai, atkal nedienas skārušas nacionālo aviokompāniju airBaltic. Izskatās, ka jaunizceptais investors Ralfs Dīters Montāgs-Girmess visus ir pamatīgi “uzmetis”.

Pagājušā gada nogalē Girmess tika iepazīstināts kā airBaltic investors un solīja ieguldīt kompānijā 52 miljonus eiro, taču līdz šim brīdim par naudas nonākšanu aviokompānijā nekas nav dzirdēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Satiksmes ministrija gaidīja un gaidīja un pirms Ziemassvētkiem nosūtīja Girmesam atgādinājumu, uz ko pretī saņēmuši investora solījumu ierasties Latvijā pēc jaunā gada un visu nokārtot.

Aizdomīgi cilvēki gan pieļauj, ka nekas nokārtots netiks un sasolītās investīcijas neredzēt kā savas ausis. Proti, Eiropas sankciju skartā Vņešekonombank norādījusi, ka naudu piešķirs tikai tad, ja airBaltic iegādāsies Krievijā ražotās Sukhoi lidmašīnas. Tā kā valdība lēmusi par Bombardier lidaparātu iegādi, šis projekts draud izgāzties. 

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas