Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Urmass kanāls

Deputāti varētu atņemt valsts naudu Radio 5

Deputāti varētu atņemt valsts naudu Radio 5 3

Latvijas radio 5 ik gadus no valsts budžeta saņem vairāk nekā pusmiljonu, un Saeimas deputātu vidū sāk nostabilizēties doma, ka tas ir par daudz. To noskaidrojis igauņu spiegs Urmass Kanāls.

Rimi un Maxima plauktos gandrīz tikai Balticovo olas, atklāj Urmass Kanāls

Rimi un Maxima plauktos gandrīz tikai Balticovo olas, atklāj Urmass Kanāls 2

Pirms divām nedēļām raidījums Nekā personīga stāstīja par to, cik necilvēcīgos apstākļos Iecavas rūpnīcā Balticovo tur vistas. Ne viņām vieta, ko kašāties, nav, kur pavēcināt spārniņus, nav arī vietas ligzdai. Tūkstošiem sabāztas šauros būros, nabadzītes knābā viena otrai sānus.

Urmass atšifrē par slepkavību notiesātā Ivanova atbalstītājus

Urmass atšifrē par slepkavību notiesātā Ivanova atbalstītājus

Rīgas Latgales priekšpilsētas tiesa šonedēļ skatīja Igora Ivanova lūgumu izlaist viņu no apcietinājuma pirms laika par labu uzvedību. Atgādināsim, ka Ivanovs ir pasūtījis savas sievas nošaušanu. Saskaņā ar tiesas lēmumu Ivanovs labi zināja, ka sievu nošaus viņa paša bērna klātbūtnē. Skaties.lv Igaunijas līdzstrādnieku Urmasu Kanālu visvairāk ieinteresēja Ivanova atbalsta komanda, kas bija ieradusies uz Latgales priekšpilsētas tiesu.

Ždanoka Beirūtā tikusies ar teroristu organizācijas Hezbollah politisko līderi

Ždanoka Beirūtā tikusies ar teroristu organizācijas Hezbollah politisko līderi 3

Eiropas Parlamenta deputāte Tatjana Ždanoka šovasar jūlijā apmeklējusi Libānas galvaspilsētu Beirūtu, kur viņai notika saruna ar Libānas parlamenta Hezbollah frakcijas vadītāju Mohamedu Raadu, uzzinājis Skaties.lv darbinieks Urmass Kanāls. Kopā ar Ždanoku bijis Spānijas eirodeputāts Havjērs Kaūzo. Abi Libānā piestājuši atceļā no Sīrijas, kur tiem bija tikšanās ar šīs valsts diktatoru Bašaru Asadu.

Dūklavs kļuvis par Kremļa propagandas zvaigzni

Dūklavs kļuvis par Kremļa propagandas zvaigzni 6

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pēc viņa, satiksmes ministra Ulda Auguļa un finanšu ministres Danas Rēznieces-Ozolas sarunas ar Krievijas premjerministra Dmitrija Medvedeva vietnieku Arkādiju Dvorkoviču ir kļuvis par īstu Krievijas mediju zvaigzni.

Par Lembergu šobrīd būtu gatavi balsot tikai 37% ventspilnieku

Par Lembergu šobrīd būtu gatavi balsot tikai 37% ventspilnieku 9

Urmasa Kanāla rīcībā nonācis socioloģiskais pētījums par iedzīvotāju noskaņojumu Ventspilī. Izrādās, ka tikai 37% pilsētnieku būtu gatavi vēlēšanās savas balsis atdot par partiju Latvijai un Ventspilij, kuru vada Aivars Lembergs.

Mamikins uzskata, ka Latvijai nav jābūt NATO dalībvalstij

Mamikins uzskata, ka Latvijai nav jābūt NATO dalībvalstij 7

Bijušais žurnālists un eiroparlamentārietis Andrejs Mamikins skaidro, kādēļ spiedis “like” pie Facebook ieraksta, ka Latvijai būtu jāpievienojas Krievijai. Proti, tā viņš darījis, jo viņam “iepaticies teksts”. Viņš arī uzskata, ka Latvijai nav jābūt NATO dalībvalstij. To viņš paudis portālam Baltnews.lv.