VTU Valmiera svin 70 gadu jubileju

Ritvars Bīders

Autors: Ritvars Bīders

0 komentāri

Viens no vecākajiem un lielākajiem transporta uzņēmumiem Latvijā – VTU Valmiera – nule kā nosvinējis 70 gadu jubileju – ar atmiņu stāstiem un nelielu izstādes atklāšanu Valmieras muzeja telpās.

Valmieras uzņēmumi apaļās jubilejas mēdz svinēt, izveidojot lielāku vai mazāku izstādi Valmieras muzejā. Šoreiz transporta uzņēmums VTU Valmiera, svinot 70 gadadienu, aicināja uz muzeja telpām bijušos un esošos darbiniekus gremdēties atmiņās par uzņēmumā pavadīto laiku. Iegādājies savu pirmo videokameru un, kā pats saka, saslimis ar filmēšanu, Juris Krauklis nolēma izveidot filmu par diviem VTU Valmiera šoferiem, kuri paveica pat ar mūsdienu transportlīdzekļiem šķietami neiespējamo, iegūstot titulus – šoferis miljonārs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas