Visslapjākie Līgosvētki bija Madonā un Skrīveros

0 komentāri

Vakar vislielākais nokrišņu daudzums konstatēts Madonā un Skrīveros, kur nolija 20 milimetri (mm) lietus, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā (LVĢMC).

Kā stāsta LVĢMC, Latviju vakar šķērsojusi plaša nokrišņu zona, kas nesusi plašus un ilgstošus nokrišņus, īpaši Vidzemes augstienes apvidū, kur Madonā un Skrīveros nokrišņu daudzums sasniedza 20 mm. Tikmēr valstī vidējais nokrišņu daudzums vakar bija 6 mm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visaukstākā nakts bijusi Stendē, kur gaisa temperatūra nokritās līdz plus 11 grādiem, bet siltākā nakts bija Piedrujā, kur bija plus 14 grādus silts.

Šodien gaidāma līdzīga gaisa temperatūra kā vakar, svārstoties starp plus 16 līdz plus 21 grādam, bet nokrišņi, atšķirībā no vakardienas, būs īslaicīgi un lokāli.

 

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā