Viļānos atjaunota kultūras dzīve

0 komentāri

Skanot orķestra mūzikai, Viļānu iedzīvotāji kuplā skaitā pulcējās pie pilsētas kultūras nama, lai pirmo reizi varētu, paši savām acīm, novērtēt renovācijas darbu rezultātu. Svinīgi sarkanā lenta tika griezta trīs reizes, jo vienā ēkā tika atklātas trīs kultūrai un sabiedriskajai dzīvei nozīmīgas iestādes. Jaunas un modernas telpas tagad izveidotas novadpētniecības muzejam, bibliotēkai un kultūras namam. Iedzīvotāji redzot jaunās pārmaiņas, atzīst, ka kas tāds Viļānos jau sen bija nepieciešams.

Ēkā renovācija notika divus ar pusi gadus, tomēr ideja par šādu darbu nepieciešamību radās jau krietni senāk, proti, pirms deviņiem gadiem. Jaunās pārmaiņas gaidītas ilgi, tāpēc arī pašiem mājas saimniekiem paveiktais šķiet neticams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas