Viesītes novada pašvaldības seminārs Jauniešu apmaiņa iesācējiem

2 komentāri

Mūsdienās, kad gandrīz visas robežas ir vaļā un citas valsts apmeklēšanai vairs nav nepieciešamas valsts līmeņa atļaujas, daudzi jaunieši izvēlas piedalīties dažādos apmaiņas projektos. Kā pareizi rakstīt šos projektus un kur iegūt zināšanas, lai gūtu sapratni, kā šāds projekts tiek rakstīts?

No 19. līdz 29. oktobrim Viesītes novada pašvaldība organizēja treniņu kursu iesācējiem, jauniešu apmaiņas programmās, kur jaunieši un ne tikai, no vairākām valstīm pavadīja vairākas dienas, mācoties, komunicējot, apmainoties ar pieredzi un, protams, iegūstot jaunus draugus. Šim treniņu kursam tika piesaistīti pieredzējuši un atraktīvi pasniedzēji no Lietuvas, kuri ar savu darbu un darba metodēm sevi ir pierādījuši ne tikai Lietuvā un Latvijā, bet ir ļoti pieprasīti arī visā Eiropā, bet ar kādā jauniegūtām zināšanām šā kursa dalībnieki varēs doties mājās.

2 komentāri

TOP komentāri

 • par jauniešiem
  +1

  par jauniešiem

  Viesīte malači, prieks skatīties kā attīstās un strādā ar jauniešiem!

  29.10.2015 11:23

 • sveiks Alfon!
  +1

  sveiks Alfon!

  Tā turpināt.

  27.10.2015 20:58

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas