Viesatu kultūras namam – 40

0 komentāri

Pirmā atklāšanas balle Viesatu kultūras namā Jaunpils novadā tika izdejota tā atklāšanas dienā pirms 40 gadiem. Viesatas iedzīvotājiem gadu garumā kultūras nams kļuvis par galveno atpūtas un radošās pašizaugsmes centru, uz kuru pēc darba doties teju katru vakaru. Arī jubilejas svinību vakars aizvadīts, dziedot, dejojot un gremdējoties atmiņu pūra lādēs.

Skanot savulaik populārā Viesatu vokālā ansambļa dziesmām, tiek šķirstīts atmiņu un bilžu krājums par kultūras nama vēsturi 40 gadu garumā. Atmiņas par šeit piedzīvoto bijušas par iemeslu arī tam, lai jubilejas vakarā satiktos un dziesmā vienotos, 80. gados dziedošais Viesatu vokālais ansamblis ”Viesatas”. Dalībnieces sabraukušas no visas Latvijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas