VIDEO: Laukos “atvērto durvju dienas”; pilsētnieki brauc ar traktoru un glauda govis

0 komentāri

Sestdien vienreizēju iespēju pilsētniekiem bija sarūpējuši zemnieki, kuri vēra savas saimniecību durvis visiem interesentiem, ļaujot ielūkoties lauku aizkulisēs un iekļūt vietās, kas ikdienā apmeklētājiem nav atvērtas.

TV3 Ziņas izmantoja iespēju pabūt Zaļenieku zemnieku saimniecībā Vilciņi 1, kur viesi varēja ne tikai izbraukt ar smalku traktoru, bet uzzināt vienu otru graudkopības “knifu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lauku diena ceļotājiem ir Latvijas zemnieku – ražotāju un tūrisma uzņēmēju – sadarbības projekts, kas apvieno saimniecības vienotā akcijā ar mērķi popularizēt lauku dzīvi, lauku profesijas un laukos ražotus produktus Latvijas iedzīvotājiem.

Tās ietvaros pilsētniekiem lauku uzņēmēji ļāva ienākt savās ražotnēs, kūtīs, staļļos, noliktavās, apskatīt jaudīgus kombainus un traktorus, redzēt ražošanas procesus un dzirdēt saimnieku stāstus

Apmeklētāji varēja uzzināt, ko nozīmē būt mūsdienīgam uzņēmējam un saimniekam laukos, kādas ir lauku dzīvesveida un lauksaimniecības kā profesijas pozitīvās puses.

Foto!

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas