VID ģenerāldirektore viesojas Jēkabpilī

0 komentāri

Valsts Ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ināra Pētersone devās vizītē uz Jēkabpili, lai kopā ar Jēkabpils, Salas, Viesītes un citu tuvējo pašvaldību pārstāvjiem, uzņēmējiem un speciālistiem pārrunātu aktuālākos nodokļu administrēšanas jautājumus, kā arī vienotos par turpmākajām savstarpējās informācijas apmaiņas iespējām. Ināra Pētersone atzīmē, ka šāda veida tikšanās tiek organizētas vismaz vienu reizi mēnesī.

Reģionos šobrīd lielākās problēmas rada tieši uzņēmēju nesamaksātie nodokļi un Valsts Ieņēmumu dienesta darbinieku nekompetentā attieksme, ir pārliecināta Ināra Pētersone.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas