Vētra Fēlikss pārdzīvota mierīgāk nekā cerēts

0 komentāri

Vētra Fēlikss, kas svētdien visniknāk plosījusies Kurzemes pusē, bet vakarā sasniedza arī galvaspilsētu un valsts austrumu rajonus, pārdzīvota mierīgāk nekā tika iepriekš plānots.

Bez elektroapgādes pirmdienas rītā bija 1,5 tūkstoši mājsaimniecību, kas ir mazāk nekā vētras laikā Billija, kas Latvijā plosījās apmēram pirms mēneša, intervijā raidījumam 900 sekundes atzina uzņēmuma Sadales tīkls pārstāve Renāte Meļķe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt glābēji aizvadītajā diennaktī saistībā ar vētras postījumiem saņēmuši aptuveni 10 reizes mazāk izsaukumu nekā iepriekšējā vētrā, sacīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste.

Vairāk uzzini video!

Ūdens līmenis naktī galvaspilsētā Rīgā ir krities, un pirmdienas rītā tas bija 1,15 metri virs jūras līmeņa. Ūdens līmenis nakts laikā samazinājies arī citviet Latvijā.

Svētdien Latvijā plosījās vētra Fēlikss. Tās radītie viļņi izrādījās īsts vilinājums sērfotājiem, kas pulcējās Pāvilostas un Liepājas pludmalēs, lai ķertu viļņus. Savukārt Jūrkalnes stāvkrastam tika nodarīta pamatīga skāde, vētrai nogāžot kokus un arī slaveno stāvkrasta uzrakstu Jūrkalne. Vētra plosījās arī citviet Kurzemē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas