Veselavas muiža pamazām atgūst savu grezno izskatu

0 komentāri

Veselava, mazs pagasts Priekuļu novadā, kurš jau izsenis lepojas ar ēku, ko dēvē par Veselavas muižu. Laika zobs nav saudzējis arī šo iespaidīgo un savulaik grezno būvi, taču nu tā piedzīvo savu renesansi un pamazām atgūst savu iepriekšējo izskatu. 2001.gadā iesaistījušies projektā ”Apceļo Latvijas Pilis”, Veselavieši paši sev neatstāja citu iespēju, kā ķerties klāt muižas atjaunošanas darbiem, jo nu bija skaidrs, ka ceļotāji iegriezīsies arī Veselavā lai aplūkotu kādreiz ļoti grezno Veselavas muižu.

Lai arī ikdienā iegriežoties Veselavas muižā ir iespēja doties ekskursijā pa muižas zālēm un gaiteņiem, arī adventes ieskaņas koncerta apmeklētājiem bija iespēja oklausīties muižas gides Rudītes stāstījumos un pat uzkāpt bēniņos, jo tieši tur ir aplūkojami skursteņi, ar kuriem Veselavieši jo īpaši lepojas. Jo tādi skursteņi kā Veselavā esot vēl kaut kur Igaunijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas