Velobraukšanas entuziastes apceļo Auces novada Īles pagastu

0 komentāri

Rudens ir gadalaiks, kad ne tikai novācam ražu un skaitām cāļus – rudens ir arī skaistākais gadalaiks dabā. Un, ja vien trāpās labi laikapstākļi, jebkurš dabas mīļotājs brīvdienās dodas uz dzimtās zemes ārēm – vai nu sēņot, vai arī vienkārši labi pavadīt laiku. Jaukus laikapstākļus daba bija dāvājusi arī nelielai grupiņai dāmu, kuras bija atsaukušās Auces novada tūrisma informācijas centra aicinājumam doties rudens velobraucienā pa Īles pagastu.

Velobrauciena maršruts veda gar Māras birzi, bet tā galamērķis bija bijušās mežsarga mājas ”Ieviņas”, kuru saimnieki ir lieli dzīvnieku mīļotāji – viņu pagalmā mīt ķēve Mistika, četri suņi, pāris Francijas punduraitu, kā arī pāris desmiti sesku. Velobraucienā šoreiz piedalījās tikai dāmas, un katrai no viņām ir arī sava motivācija, kāpēc braukt, bet nevis, piemēram, doties sēņot vai vienkārši sēdēt mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas