Vecumnieku vidusskolas 70 gadu jubileja pulcē kuplu skaitu absolventu

0 komentāri

Par savu skolu Astrīda Štāle kavējas atmiņās arī šodien, ierodoties ar uz Vecumnieku vidusskolas 70 gadu jubileju. Vairāk nekā pirms 50 gadiem Astrīda kopā ar māsu ieguva izglītību tieši šajā tolaik mazajā lauku skolā. Astrīdai skolas apkārtne saistās ar daudzām atmiņām – sporta laukumu, ziemā slēpošanu, pionieru ugunskuriem pie skolas.

Uz mācību iestādes salidojumu un koncertu tautas namā bija ieradušies gan bijušie darbinieki, gan absolventi, lai satiktu sen neredzētos klasesbiedrus un atcerētos skolas laiku. Daudzu absolventu atmiņu stāsti tagad apkopoti un izdoti grāmatā Vecumnieku vidusskola, kas ir kā turpinājums izveidotajai izstādei par izglītības vēsturi Vecumniekos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas