Vecumnieku novadā atklāja amatiermākslas kolektīvu jauno sezonu

0 komentāri

Ar jautriem un atraktīviem priekšnesumiem – dejām, dziesmām un teatrāliem iestudējumiem – Vecumnieku novadā tika atklāta amatiermākslas kolektīvu jaunā sezona. Arī šobrīd ikviens var iesaistīties un darboties kādā pašdarbības kolektīvā, lai pilnveidotu sevi un labi pavadītu brīvo laiku.

Pirms Vecumnieku novada amatiermākslas kolektīvu jaunās sezonas atklāšanas sarīkojuma ”Kultūras Banka” Vecumnieku tautas namā valda rosība – pasākuma dalībnieki vēl steidz izmēģināt priekšnesumus vai arī risina kādus citus aktuālus jautājumus. Svinīgajā sarīkojumā tika apbalvoti šīs sezonas amatierteātru skates labākie teātri, kā arī izteiktas pateicības 7 ”kultūras gada cilvēks” laureātiem. Ar krāšņiem, jautriem un atraktīviem priekšnesumiem skatītājus priecēja amatiermākslas kolektīvi no Vecumnieku, Misas, Kurmenes, Bārbeles un Skaistkalnes tautas namiem, kā arī kolektīvi no Stelpes pagasta un Valles saietu nama. Katra kultūras iestāde demonstrēja vienu priekšnesumu, kur daudzi tajā mēģināja savienot dejas, dziesmas un teātra elementus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas