Vecumniekos kausus sadala bīčvolejbolisti, Stelpē aizvadīts Eiropas čempionāta posms motokrosā

0 komentāri

Neraugoties uz to, ka īsti vasarīgus laika pstākļus Latvija šovasar sagaidīja tikai ap Jāņiem, valsts novadi jau kopš agra pavasara ik nedēļas nogali rīko sacensības dažādos vasaras sporta veidos, gluži vai sacenšoties savā starpā, kuram novadam to būs vairāk. Savdabīgu rekordu pēcjāņu nedēļas nogalē uzstādīja Vecumnieku novads, kur vienlaikus notika pat divas sporta sacensības, turklāt pilnīgi atšķirīgos sporta veidos – pludmales volejbolā un motokrosā.

Pludmales volejbolam Vecumniekos ir senas tradīcijas, tāpēc tā laukumi vecā ezera krastā ikvienu sacensību laikā pulcē kuplu dalībnieku pulku, neraugoties uz to, vai spīd saule vai arī lietus gāž kā ar spaiņiem. Un arī balvu fonds pēdējo gadu laikā ir audzis, tāpēc Vecumnieku kausa izcīņas dalībnieku vidū valda gan tīri sportisks azarts, gan arī, sākot ar šo sezonu, motivācija tiekties pēc kopvērtējuma lielās naudas balvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas