Vecpiebalgas vidusskola savieno tradīcijas un inovāciju

0 komentāri

Vecpiebalgas vidusskola ir senu izglītības tradīciju turpinātāja, kuru aizsākumi meklējami jau 1969. gadā. Skolas vārds saistās ar daudziem ievērojamiem pedagogiem un audzēkņiem, tostarp Kronvaldu Atis, Matīss Kaudzīte, Kārlis Skalbe un citi. Arī mūsdienās skola piedāvā kvalitatīvu, daudzpusīgu izglītību un plašu ārpusskolas aktivitāšu klāstu.

Vecpiebalgas vidusskola šobrīd īsteno sešas izglītības programmas, skolu par savējo šajā mācību gadā ar lepnumu var saukt vairāk nekā 200 audzēkņu. Šī ir mācību iestāde, kas vienmēr izcēlusies ar mūsdienīgu un inovatīvu pieeju mācībām. Kā atzīst paši – tas, kas citur tiek uzskatīts par jauninājumu, Vecpiebalgā ir pašsaprotama lieta jau vairākus gadus, piemēram, iespēja audzēkņiem jau no mazotnes apgūt svešvalodas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas