Vecpiebalgas vidusskola savieno tradīcijas un inovāciju

0 komentāri

Vecpiebalgas vidusskola ir senu izglītības tradīciju turpinātāja, kuru aizsākumi meklējami jau 1969. gadā. Skolas vārds saistās ar daudziem ievērojamiem pedagogiem un audzēkņiem, tostarp Kronvaldu Atis, Matīss Kaudzīte, Kārlis Skalbe un citi. Arī mūsdienās skola piedāvā kvalitatīvu, daudzpusīgu izglītību un plašu ārpusskolas aktivitāšu klāstu.

Vecpiebalgas vidusskola šobrīd īsteno sešas izglītības programmas, skolu par savējo šajā mācību gadā ar lepnumu var saukt vairāk nekā 200 audzēkņu. Šī ir mācību iestāde, kas vienmēr izcēlusies ar mūsdienīgu un inovatīvu pieeju mācībām. Kā atzīst paši – tas, kas citur tiek uzskatīts par jauninājumu, Vecpiebalgā ir pašsaprotama lieta jau vairākus gadus, piemēram, iespēja audzēkņiem jau no mazotnes apgūt svešvalodas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas