Vecpiebalgas senioru klubā Pīlādzītis – dziedoši, dejojoši un par dzīvi priecāties griboši ļaudis

0 komentāri

Vecpiebalgas novadā ir gana daudz veiksmīgu uzņēmēju un arī visādi citādi veiksmīgu ļaužu. Vecpiebaldzēni nesūkstās par sliktu dzīvi, bezdarbu vai citām aizejošās ekonomiskās krīzes sekām. Šejienes vidējās un jaunākās paaudzes ļaudis nemaz nevar atļauties ļauties bezdarbībai, jo viņiem tieši acu priekšā ir spilgts piemērs, kā var un vajag priecāties par dzīvi – tas ir dziedošais, dejojošais un dzīvesprieka pilnais senioru klubiņš Pīlādzītis.

Vecpiebalgas kultūras nama paspārnē jau vairākus gadus darbojas senioru klubiņš Pīlādzītis. Tajā apvienojušies turpat trīs desmiti Vecpiebalgas sociāli aktīvāko senioru. Bet klubiņa prezidentes posteni jau kopš tā darbības pirmsākumiem ieņem Ieva Veinberga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Seniorus vieno kopābūšanas prieks, jo, dzīvojot vienpatus, dzīve šķistu garlaicīga un vienmuļa. Toties kopā sanākot, reizi mēnesī ir iespēja palustēties un svinēt visas attiecīgajā mēnesī svinamās klubiņa biedru dzimšanas un vārda dienas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas