Vecpiebalgas darbīgākiem uzņēmējiem sezona nebeidzas nekad

2 komentāri

Kopā ar kundzi Ilonu Aivars Radziņš Vecpiebalgā jau divdesmit gadus nodarbojas ar biškopību. Kā viņš stāsta, bites tam cieši pieaugušas pie sirds. Bišu drava un saimniecība ir vizuāli skaista un sakopta, tāpēc to apskatīt un izglītoties brauc skolēni, jaunieši un citi interesenti. Šeit apmeklētāji iepazīst bišu darba tikumu un kārtību bišu saimēs.

Saimniecība ieguvusi titulu; ”Vidzemes veiksmes stāsts 2015”, iepriekš titulu ”Gada sakoptākā drava” un tajā ievāktais medus vairākkārtīgi atzīts par garšīgāko Latvijas medu. Sadarbībā ar Inešu mākslas skolu, novada piecu skolu skolēni apgleznoja bišu stropus, kas tagad rotā dravu, katra ar savu unikālu dizainu un raksturu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

2 komentāri

TOP komentāri

 • Vecpiebaldzēns
  +1

  Vecpiebaldzēns

  Lai nu Radziņš nemuld..... pelna ar bitēm.............!

  21.10.2015 19:44

 • ...
  0

  ...

  Nu pareizi! Kas tad tu būtu par kārtīgu Vecpiebaldzēnu, ja neapskaustu citus... Diezgan skumīgi, ja nemāk priecāties par citu sasniegumiem... ;)

  23.10.2015 00:14

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas