Vecbebru profesionālā un vispārizglītojošā internātvidusskola

0 komentāri

Vecbebru profesionālā un vispārizglītojošā internātvidusskola ir skola, kurā var apgūt profesijas, kas ir pieprasītas un noderīgas darba tirgū. Piemēram, speciālisti, kuri garšīgi un labi gatavo ēst un prot to skaisti pasniegt, ir pieprasīti jebkurā laikā. Par to pārliecinājušies Vecbebru profesionālās skolas skolotāji, kuri ar lepnumu uzskaita virkni prestižu restorānu, kuros strādā tieši viņu skolotie audzēkņi.

Ēdināšanas servisa speciālists – tā ir programma, kurā tiek apgūts plašs zināšanu klāsts. Jauniešiem četru gadu laikā jāmācās nopietni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skolā ir izveidota mācību kafejnīca, kurā jaunieši reāli apkalpo viesus, tāpat te ir iespēja pārdot pašu gatavoto produkciju. Uzrunātie jaunieši, kuri mācās Vecbebru skolā, izvēlēto profesiju un mācību iestādi nenožēlo.

Tāpat skolā Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros jauniešiem desmit mēnešu laikā ir iespēja apgūt konditora profesiju. Programmai var pieteikties jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas