Vecaucnieki māca topošos lauksaimniekus

0 komentāri

Vecauces pagasts ir viens no sešiem Auces novadā – pagasts, kura teritorijā atrodas Vecauces pils un bijusī muižas teritorija. Pagasts, no kura savulaik cēlusies arī Auces pilsēta, bet šobrīd – pagasts, kurā praktiskās mācības notiek pilnīgi visiem Latvijas Lauksaimniecības universitātes 1. kursa studentiem.

Vecauces pagasta jaunāko laiku vēsture bijusi notikumiem bagāta, un pēdējoreiz tas savu pagasta statusu atguvis tikai 2010. gadā. Pagasts atrodas Auces novada centrā, tas robežojas ar Auces pilsētu un Īles, Lielauces, Vītiņu un Bēnes pagastu. Lielākā apdzīvotā vieta ir Vecauce, kurai robeža ar Auci pat ir grūti nosakāma – ne velti šeit dzīvo ļaudis, kuru dzīvojamā māja atrodas Vecauces, bet daļa piemājas dārza – Auces teritorijā. Taču augļiem un dārzeņiem tas netraucē – tie kā auguši gadu simtiem ilgi, turpina augt arī mūsdienās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas