Vasara klāt, bet aktīvās atpūtas parka būvniecība Liepājas pusē kavējas

0 komentāri

SIA “Adventure Vision” iecere būvēt Liepājā, “Beberliņu” apkaimē, aktīvās atpūtas parku aizkavējusies – divu mēnešu laikā darbi uz priekšu nemaz nav pakustējušies, raksta reģionālais laikraksts “ReKurzeme”.

Šāda situācija izveidojusies, jo aizvien no Valsts vides dienesta (VVD) nav saņemta atļauja būvniecības uzsākšanai. Vēl maijā uzņēmuma vadītājs Gatis Kalniņš laikrakstam “Kursas Laiks” solīja, ka jūlijā atvērtas būs vairums parka trašu, līdz ar to sākot atpelnīt veiktās investīcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Parka izveidē kopumā plānots ieguldīt ievērojamu summu – 76,5 tūkstošus eiro.

VVD pārstāvji “ReKurzemei” skaidroja, ka lēmumi par būvniecību ”tiek pieņemti Rīgā”, un atbildi par to, kad varētu sākt būvdarbus, var nākties gaidīt vēl mēnesi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas