Valsts prezidents Andris Bērziņš apmeklē Likteņdārzu

0 komentāri

Latvijas Valsts prezidenta pilnvaru termiņa beigās Andris Bērziņš apmeklēja Likteņdārzu, kur prezidents oficiālajā vizītē viesojās pirmo reizi.

Vizītes laikā prezidents kopā ar ”Kokneses fonda” dibinātājiem, Kokneses novada politiski represēto apvienības pārstāvjiem un novada domes priekšsēdētāju apskatīja, kāds šobrīd izskatās Likteņdārzs. Par viesošanos Likteņdārzā turpmāk liecinās, prezidenta Andra Bērziņa iestādītais ozols.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Likteņdārzu iecerēts izveidot kā dāvanu līdz Latvijas simtgadei, 2018 gadā. Pirmie darbi tika uzsākti 2008tajā gadā. Šobrīd Likteņdārzā darbi notiek pie Daugavas krastu nostiprināšanas un autostāvvietas izbūves. Līdz šodienai ar visas sabiedrības atbalstu ir paveikts daudz.

Neraugoties uz darbiem, kas vēl notiek un notiks, jau šobrīd šī ir apskates cienīga vieta. Likteņdārzs ir kā piemiņa tiem cilvēkiem, kuri aizvadītajā gadsimtā gan krītot karā, gan deportāciju laikā, gan apstākļu spiesti, dodoties bēgļu gaitās, ir zuduši Latvijai, tāpat līdzās šim vēstījumam, Likteņdārzs simbolizē arī latviešu tautas varenību.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas