Uz izglītojošu semināru Vecumniekos pulcējas aizbildņi un audžuvecāki

0 komentāri

Augusta nogalē Vecumniekos notika novada Sociālā dienesta rīkots seminārs aizbildņiem un audžuģimeņu pārstāvjiem, kura laikā par savas valsts pieredzi ģimenē pieņemtu bērnu audzināšanā stāstīja sociālās jomas eksperti no Norvēģijas. Uz semināru bez Vecumnieku novada pārstāvjiem bija ieradušies ļaudis arī no vairākiem citiem valsts novadiem.

Vecumnieku novada Sociālajam dienestam ir iekrāta krietna pieredze bez vecākiem palikušo bērnu audzināšanas jautājumos – novadā ir vairāk nekā 50 aizbildniecībā un audžuģimenēs pieņemto bērnu. Lai aizbildņiem un audžuvecākiem šo bērnu audzināšanas procesu padarītu vēl vieglāku, sadarbībā ar nevalstisko organizāciju ”Latvijas Audžuģimeņu biedrība” un sociālās jomas ekspertiem no Norvēģijas tika rīkots seminārs ”Ārpusģimenes aprūpes veicēju zināšanu paaugstināšana problēmu risināšanā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas