Uz ikgadējo tikšanos pulcējas Inčukalna goda novadnieki

0 komentāri

Inčukalna novadā iedibināta tradīcija reizi gadā piešķirt goda novadnieku titulus, šo cilvēku vārdu ierakstot Vangažu pilsētas un Inčukalna goda grāmatā. Reizi gadā novada pašvaldība pulcē visus šos ļaudis uz tikšanos, lai kopīgi atskatītos uz gada laikā paveikto, pārrunātu aktualitātes, un ieklausītos goda novadnieku ierosinājumos nākotnei.

1999.gadā Vangažu pilsētā, bet Inčukalnā – piecus gadus vēlāk tika aizsākta goda novadnieku titulu piešķiršanas tradīcija. Kopš 2009.gada, kad Inčukalnu apvienojot ar Vangažiem, izveidojās Inčukalna novads, pašvaldība reizi gadā visu iepriekšējo gadu goda novadniekus pulcē uz kopīgu tikšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas