Ukraiņu studenti iepazīst Latviju kā ES dalībvalsti

0 komentāri

15 izcilākie augstskolu studenti no Ukrainas, apmaiņas programmas ietvaros no februāra uzturas Latvijā, lai to iepazītu kā Eiropas Savienības dalībvalsti. Lai redzētu, kā strādā pašvaldības, studenti dosies uz novadiem un uzņēmumiem visā Latvijā. Par pirmo pašvaldību tika izvēlēta Jelgavas novada dome.

Studenti mācās Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, kur apgūst politikas zinātni.  Tās ietvaros, sadarbojoties Latvijas Universitātei ar Ārlietu ministriju, tiek realizēts projekts ”Pavasara studijas – eiro integrācijas kurss”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas