Turpinās ceļmalas tīrīšana no augošās zāles un krūmu atvasēm

0 komentāri

Ceļi, ko ikdienā lieto autovadītāji, kādreiz klāja zāle, koki un krūmi. Mākslīgi pārveidota un pielāgota cilvēku vajadzībām daba tomēr nav savaldīta pilnībā. Par to liecina regulārais darbs, kuru Latvijas autoceļu uzturētājs veic, lai atbrīvotu ceļmalas no liekām krūmu atvasēm un kokiem. Pašlaik ceļmalas tiek sakārtotas Maltas pagasta teritorijā.

Ceļmalas tiek atbrīvotas arī no liekās zāles. Tas tiek darīts, lai novērstu ugunsbīstamu situāciju, ko bieži vien sekmē ceļmalā izmestas degošas cigaretes. Šo darbu veikšanai tiek izmantots īpašs traktors, kas aprīkots ar 12 metru garu izbāžamo strēli, kuras galā ir 2 metrus garš rotors ar ķēdēm. Pērn Latvijas autoceļu uzturētājs Rēzeknes nodaļas teritorijā zāle mehāniski tika nopļauta gandrīz 4 000 kilometru garumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas